Gazeta10

Rita Ora e paralajmëron sërish këngën e re

Këngëtarja kosovare Rita Ora e ka bërë të ditur edhe njëherë datën e publikimit të këngës së saj më të re.

Ajo, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ka deklaruar se kënga do të dalë të premten.

“You Only Love Me” është titulli i kësaj kënge, raporton Gazeta10.

“Çfarë ndodh kur një ëndërr ndjehet se është shumë e vërtetë”, ka shkruar Ora./Gazeta10

NË FOKUS

ssssssssssss
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike nga Kosova
Capture-83
Nënë e bijë në Fushë-Kosovë dyshohet se u plagosën për çështje pronësore
kurti-albin-1-1500x1000
6 kushtet e Albin Kurtit për pranimin e Asociacionit të Komunave me Shumicë Serbe
csfsdcfs
Prishtina Mall, investimi më i madh privat nga paslufta në Kosovë
ddddddddddddddddddddddaaaaaaaa
Lushtaku i PDK-së: Unë e mbështes qëndrimin e Kurtit, Kosovës nuk i duhet Asociacioni
w_57794423-920x560-1
Kryeministri kroat i reagon presidentit Milanoviq: Kosova është shtet i pavarur, s’e ka aneksuar askush
327879897_515184650744611_8125306403054678261_n
Ahmeti: Albin Kurti nuk e pranon “Zajednicën”, pikë
324383982_1231481120778257_7716010291127426959_n
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike dhe ekonomike nga Kosova