Gazeta10

Rita Ora në bashkëpunim me shqiptaren tjetër të famshme, Ava Max

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, këto ditë është martuar me regjisorin Taika Waititi.


Teksa e ka mbajtur tërësisht private këtë pjesë, e njëjta është raportuar se është duke punuar në albumin e saj të tretë, raporton The Sun, transmeton Gazeta10.


Një burim i tha tabloidit britanik The Sun, se artistja shqiptare është duke punuar në studio për albumin e ri, i cili do të përfshijë edhe një bashkëpunim me një artiste tjetër të famshme.


“Rita tashmë është kthyer në studio duke punuar në albumin e saj të tretë, me sesionin e saj të fundit të incizimit me Ava Max dhe kompozitorin Noah Cyrus”, tha burimi.


Ava Max, emri i vërtetë i së cilës është Amanda Koçi është këngëtare shqiptare me famë botërore e njohur nga hiti i saj i famshëm “Sweet but Psycho”.


Këngëtarja me origjinë nga Shqipëria përndryshe ka një album të publikuar në tregun ndërkombëtar, të titulluar “Heaven and Hell”, gjersa Rita Ora ka deri më tani dy albume: “Phoenix” dhe “O.R.A”. /Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë