Gazeta10

Shala: Fokusin e kam pasë te punët personale – ndihem i sigurt me përfaqësimin e Kosovës në Bruksel

Krenar Shala – komentator politik, pas takimeve të sotme në Bruksel, ka thënë se mbështetja e BE-së për çështjen e reciprocitetit është ajo që është pritur.

Teksa, ani pse duke vlerësuar që sot nuk pati fitues në Bruksel, Shala deklaroi se ndihet i sigurt me përfaqësimin e Kosovës në Bruksel, transmeton Gazeta10. 

Kurrë nuk jam i ndier më i sigurt me përfaqësimin që e kemi në Bruksel. Fokusin e kam pasë të tërin tek punët e mia profesionale e personale, e jo tek dialogu sepse ndihem i sigurt”, ka deklaruar ai në Politiko. /Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë