Gazeta10

Si me magji Era Istrefi për 10 vite bën këtë transformim në gjoks

Era Istrefi është një nga artistet që famën e mori që nga dita parë që debutoi në industrinë e muzikës.

Era jo vetëm për muzikë, ajo u komentua shumë edhe për paraqitjen e saj në publik.

Era, që nga fillimi erdhi me një rrymë dhe stil tejet unik.

Era bëri edhe një transformim të madhë në trupin e saj, gjoksi i saj dikur dhe ai tani kanë një diferencë të madhe.

Magji apo kirurgji këtë e di vetëm Era.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë