Gazeta10

Sonte në Politiko diskutohet ballafaqimi Kurti – Vuçiq

Sonte në emisionin “Politiko me Kushtrim Sadiku”, është duke u diskutuar ballafaqimi i Kryeministrit të Republikës së Kosovës, Albin Kurti me Presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq. 

Në studio të Politikos është duke u zhvilluar debat në mes të Fatime Hajdarit, Fidan Ramës, Ardian Çollakut, Krenar Shalës e Bekim Kabashit./Gazeta10  

NË FOKUS

plagosje
Këta janë dy personat e plagosur sonte në Prishtinë
1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
foto
Dalin pamjet e vjedhjes së makinës së kosovarit në Tale të Lezhës në vitin 2020 (VIDEO)
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë