Gazeta10

Sonte në Politiko, studiot e reja të Kanal10, debati për rrymën dhe raportet Kosovë – Shqipëri

Sonte në emisionin “Politiko me Kushtrim Sadikun”, me fillim nga ora 20:20 do të keni mundësi të ndiqni studiot dhe ambientet e reja të punës në Kanal10, transmeton Gazeta10.

Teksa, me fillim nga ora 22:10, do të zhvillohet debati për rrymën dhe raportet Kosovë – Shqipëri, ku të ftuar janë: Ardian Collaku, Halil Matoshi, Fidan Rama, Krenar Shala, Blerim Gashi.

Emisionin “Politiko me Kushtrim Sadikun”, mund ta ndiqni drejtpërdrejt në kanalin zyrtar të Kanal 10 në Youtube. /Gazeta10

NË FOKUS

Screen Shot 2023-09-24 at 11.03
Ekskluzive: 30 sulmues të armatosur ndodhen në afërsi të Manastrit të Banjskës, janë të rrethuar nga Policia
384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Screenshot 2023-09-24 132428
“Mos të na i përdorë uniformat tona në veri” - Familja e policit të vrarë thirrje Kurtit
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
383072193_259112830440585_2639986133695545815_n
“Të tmerruar e të vjedhur” – Pelegrinët rrëfejnë sjelljen e terroristëve serbë në Manastir
Nexhi Ahmeti
Sulmoi rëndë mediat, Ahmeti i kundërpërgjigjet Nexhmedin Spahiut: Çmenduri, ke humbur arsyen
382420088_173221512426021_4282565184366915677_n-1-1
Pamje+18:Del pamja e njërit prej sulmuesve të vrarë në veri
IMG_2838
Po flasin rusisht: Del audioinqizimi brenda manastirit në veri