Gazeta10

Sulm me armë në zyrat e FBI-së në Ohaio

Një person në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka kërcënuar se mund të sulmojë ndërtesën e FBI-së në Ohaio.

Kjo ka bërë që policia amerikane të mbyllë autostradat dhe të vendoset në ndjekje të personit, shkruan The Independent, transmeton Gazeta10.

I-71 dhe State Route 73 janë mbyllur në të dy drejtimet dhe Clinton County është mbyllur pas kërcënimit për të sulmuar ndërtesën e FBI-së. / Gazeta10.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur