Gazeta10

Sunny Hill vendosë që biletat ‘Prishtina Believers’, të vlejnë edhe për edicionin e Tiranës

Biletat e kategorisë “Believers”, të festivalit “Sunny Hill”- edicionit në Prishtinë, do të vlejnë edhe për edicionin e Tiranës. 

Kjo është bërë e ditur nga ekipi i festivalit përmes një postimi në rrjetin social Facebook, transmeton Gazeta10. 

“Jemi të lumtur të ju njoftojmë se biletat Prishtina Believer, janë valide edhe për Sunny Hill Festival Tirana përgjatë 26,27 dhe 28 gushtit”, thuhet ndër të tjera në njoftim.

Teksa, ende nuk dihet se kush do të jenë përformuesit në edicionin e Tiranës, festivali i mbajtur në Prishtinë me 4,5,6 e 7 gusht, bëri bujë në shumë media ndërkombëtare. Në edicionin e sivjetëm krahas artistëve kosovarë, performuan artistët me famë botërore si Dua Lipa, J Balvin, Skepta, Diplo, Mahmood, e shumë të tjerë./Gazeta10

NË FOKUS

Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
Shala- Kerstiqi
Përplasen Kërstiqi dhe Shala- “Kurrë mos e harro që jam serb e që e pranoj realitetin e Kosovës”
336524107_3440503419558543_7262121772771312521_n
Reagon Halil Kastrati: Djali im është mirë e shëndoshë
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
335745736_770412834416604_1430752914861605177_n
Dialogu apo Big Brother, qytetarët befasojnë në sondazhin e Emisionit të Mëngjesit (VIDEO)
336267086_595735819249913_2802709335561007739_n
Emocionuese, shqiptari nga Kosova - pilot i Forcave Ajrore Amerikane (Video)