Gazeta10

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot në vendin tonë parashihet të mbajë mot kryesisht i kthjellët dhe me reshje shiu, raporton Gazeta10. Temperaturat minimale

Read More »