Gazeta10

Moti për sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se moti gjatë ditës së sotme parashihet të jetë mot i vranët dhe me intervale me diell, raporton Gazeta10. Vranësirat

Read More »

Moti për sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se mot i vranët dhe me reshje shiu e shkarkime rrufesh, do të mbajë kryesisht në pjesën e parë të

Read More »

Moti për sot me vranësira

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se temperaturat do të vazhdojnë të mbeten nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik, duke mundësuar

Read More »