Gazeta10

Parashikimi i motit për sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me intervale me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se temperaturat minimale

Read More »