Gazeta10

Temperaturat e larta, merr flakë në mes të rrugës një veturë në Shkabaj

Një veturë është kapluar nga flakët të fshatin Shkabaj të Obiliqit.

Gazeta10 ka siguruar pamje ku shihet qe një veturë golf 3 është duke u djegur në mes të rrugës.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar, raporton Gazeta10.

Nuk duhet arsyeja qe ka shkruar djegien e veturës, ndërsa një nga shkaktarët mund të jenë edhe temperaturat e larta në vend. /Gazeta10/

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?
fatonii
Mediat serbe nxjerrin një video, pretendojnë se Faton Hajrizi vodhi një biçikletë në Lloznicë para se të vritej