Gazeta10

“Termokos” instalon 452 nënstacione termike, 79 tjera instalohen ditëve në vijim

Kryeshefi i ndërmarrjes “Termokos”, Fisnik Osmani, ka njoftuar se 453 nënstacione termike janë instaluar, ndërsa 79 tjera do të instalohen ditëve në vijim.

Në një postim në Facebook, Osmani ka thënë se 14 nënstacione janë në pritje te krijimit të kushteve teknike.

“Punë e jashtëzakonshme, e një ekipi të pandalshëm. 453 Nënstacione termike të instaluara. 79 Nënstacione do të instalohen ditëve në vijim. 14 Nënstacione në pritje te krijimit të kushteve teknike”, ka shkruar Osmani.

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri