Gazeta10

Teuta bën reagimin që askush nuk e priste pasi e kuptoi se Blero ka tentuar ta tradhtoi në martesë

Është një nga katorët më aktive dhe më të dashura për publikun.

Teuta Krasniqi vazhdon t’I mbajë adhuruesit e saj të informuar përmes postimeve në rrjetin sociale lidhur me aktivitetet e saj publike dhe jetën private.

Së fundmi ajo u përfol edhe në Big Brother VIP Kosova, për kohën kur ishte e martuar me Bleron.

Por, duket se ajo s’do t’ia di për këtë gjë, sepse në postimin e fundit na ka prezantuar me qenin e saj. /GAZETA10/

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa