Gazeta10

Tomë Gashi avokat i Martin Berishaj, i quan mediat anti-Kurti

Tomë Gashi ka njoftuar se do ta trajtoj rastin e skandalit të ambasadorit Martin Berishaj si avokat i tij, shkruan Gazet10.

Gashi ka reaguar përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook duke kritikuar disa media, siç i ka quajtur ai anti-Kurti.

E, që sipas avokatit e kanë publikuar një gjë të tillë para se ta bëjë publike vetë Prokuroria për kallëzimin penal ndaj ambasadorit të Kosovës në Slloveni.

Postimi i plotë i Gashit:

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë