Gazeta10

U vra nga pronari, gjendet trupi i recepsionistit të hotelit në Dhërmi

Është gjetur trupi i pajetë i 31-vjeçarit Eraldo Nevruzi, i cili u vra nga Gerald Shehu, pronari i hotelit ku punonte në Dhërmi.

Trupi i recepsionistit pas vrasjes ishte fshehur nga autori i krimit në bashkëpunim me 2 persona të tjerë, të cilët u arrestuan ditën e sotme.

Forcat e Policisë e gjetën sot trupin e pajetë afër një guroreje duke shkuar për në Vuno.

Gerald Shehu u arrestua ditën e djeshme në Korfuz, teksa ishte në aeroport për t’u larguar në drejtim të Anglisë, vend në të cilin kishte dokumenta të rregullta qëndrimi.

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
arbeni
Arben Ahmeti dhe Gani Geci sqarohen pas degradimit në debat- deklaratat e plota të tyre
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube