Gazeta10

​Vërshime në Komoran të Drenasit, uji depërton në objektin e çerdhes private

Reshjet e pandërprera të shiut gjatë ditës kanë shkaktuar vërshime edhe në Komoran të Drenasit.

Për pasojë uji ka depërtua në disa shtëpi, biznese, por edhe në objektin e çerdhes private.

Kjo e fundit ka njoftuar se nuk do të punojë të hënën dhe të martën për shkak se uji ka depërtuar brenda objektit.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?