Gazeta10

Zemaj: A po ju thirrka Prokuroria Speciale a? – Ju thirrë ju thirrë

Pasi njoftimit se ambasadori i Kosovës në Kroaci Martin Berishaj, për disa orë është intervistuar nga Prokuroria Speciale në Prishtinë, ka reaguar deputeti i LDK-së Armend Zemaj.

Ai në rrjeti social Facebook ka shkruar: “A po ju thirrka Prokuroria Speciale a? – Ju thirrë ju thirrë”.

Berishaj gjendet në Prokurorinë Speciale që nga ora 8:30 e mëngjesit. Ai po intervistohet me dyshimet për një aferë financiare në Slloveni./Gazeta10

NË FOKUS

valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët