Gazeta10

Zemaj pas zjarrit në IML: Tmerr! Dorëheqje

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj, ka reaguar për zjarrin në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

Deputeti Zemaj ka kërkuar përgjegjësi dhe dorëheqje.

“Zjarri ka kapluar QKUK-në kurse heshtja ministrat e paaftë të qeverisë së mashtrimit.

Para pak kohësh zjarri përfshiu Shërbimin Emergjent në Klinikën e Psikiatrisë të QKUK-së, ku pati edhe një viktimë e brenda pak kohëve, tash e disa herë digjet Instituti i Mjekësisë Ligjore.

Tmerr!

Përgjegjësi.

Dorëheqje.” – shkroi ai.

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
azemio
A po lind çifti i parë në BBVK? Përqafime e puthje mes Albës dhe Azemit
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa
SUHAREKE-600x360-1
Deklarohet prokurorja: Të arrestuarit i ndihmuan 4 të dyshuarit ta përgatisin grabitjen në Suharekë
nexhmedin
Nexhmedin Spahiu: Ishalla s’çmenden televizionet me e shfaq sërish filmin “Nëntori i dytë”
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)