Gazeta10

Zhduket një e mitur në Gjilan

Një person në Gjilan ka raportuar se vajza e saj e mitur, ka dalë me shoqet nga shtëpia dhe nuk dihet vendodhja e saj, sipas Policisë së Kosovës, raporton Gazeta10.

Lidhur me rastin është informuar prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin

“Rr. Kumanova, Gjilan 17.08.2022 – 22:00.  Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj  e mitur, viktima femër  kosovare,  ka dalë nga shtëpia (me shoqet e saj) dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Lidhur me rastin është informuar prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”. / Gazeta10.

NË FOKUS

plagosje
Këta janë dy personat e plagosur sonte në Prishtinë
1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
foto
Dalin pamjet e vjedhjes së makinës së kosovarit në Tale të Lezhës në vitin 2020 (VIDEO)
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë