Gazeta10

“S’kemi qenë aq burra të mirë” – Spahiu rikthehet në histori, shkakton debat në studio

Deklarata e analistit Nexhmedin Spahiu ku tha se shqitarët nuk janë patriota ka shkaktuar debat ne studion e Politikos.

Deputeti i Vetëvendosjes, Enver Dugolli nuk është pajtuar me deklaratën e tij, raoprton Gazeta10.

Ai ka thënë se shqiptarët janë patriota.

Me deklaratën e Spahiut nuk është pajtuar edhe analisti, Halil Matoshi.

Spahiu gjatë debatit tha për popullin shqiptar se ‘nuk kemi qenë edhe aq burra të mirë’.

Më poshtë mund të ndiqni debatin./Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur