Gazeta10

Arben Ahmeti prezanton partnerët e televizionit

Drejtori i përgjithshëm i televizionit Kanal10, Arben Ahmeti, në pjesën e parë të emisionit “Politiko me Kushtrim Sadikun”, ka prezantuar rreth 40 partnerët e televizionit. 

Ahmeti me një falënderim të veçantë për secilin nga partnerët, ka treguar se pa bashkëpunimin e tyre, finalizimi i objektit të ri do të ishte i pamundur, transmeton Gazeta10. 

Ai ka thënë se i gjithë ky investim ka qenë për shkak të këtyre kompanive të cilat kanë marketing për dy-tri vite me Kanal10./Gazeta10 

NË FOKUS

Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
Shala- Kerstiqi
Përplasen Kërstiqi dhe Shala- “Kurrë mos e harro që jam serb e që e pranoj realitetin e Kosovës”
336524107_3440503419558543_7262121772771312521_n
Reagon Halil Kastrati: Djali im është mirë e shëndoshë
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
335745736_770412834416604_1430752914861605177_n
Dialogu apo Big Brother, qytetarët befasojnë në sondazhin e Emisionit të Mëngjesit (VIDEO)
336267086_595735819249913_2802709335561007739_n
Emocionuese, shqiptari nga Kosova - pilot i Forcave Ajrore Amerikane (Video)