Gazeta10

A ka pasur krahë të fluturojë Radojiçiqi nga Banjska? – Matoshi pyet Dugollin e VV-së

Në emisionin “Politiko”, në Kanal10, publicisti, Halil Matoshi e ka pyetur deputetin e VV-së, Enver Dugolli se përse siç tha ai e kanë lënë që të ikë Milan Radojiçiqin nga Banjska.

“Pse u leshu, a ka flurutu ai, a ka pasur krahë a çka ka ndodhë”, ka pyetur Matoshi.

Deputeti Dugolli ka thënë se operacioni ka qenë i policisë dhe se është mëkat që të dyshohet në policinë e Kosovë.

Matoshi ka thënë se nuk ka thënë që policia e ka lënë Radojiçiqin që të ikë Radojiçiqi por politika, duke iu referuar qeverisë Kurti.

“Pasha qetë natë se skeni ditë”, i ka thënë Matoshi, Dugollit për sulmin në Banjskë. /Gazeta10/

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
azemio
A po lind çifti i parë në BBVK? Përqafime e puthje mes Albës dhe Azemit
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa
SUHAREKE-600x360-1
Deklarohet prokurorja: Të arrestuarit i ndihmuan 4 të dyshuarit ta përgatisin grabitjen në Suharekë
nexhmedin
Nexhmedin Spahiu: Ishalla s’çmenden televizionet me e shfaq sërish filmin “Nëntori i dytë”
argjendariir
Njoftim i ri nga Policia e Kosovës për grabitjen e armatosur në Suharekë