Gazeta10

Adele për Elle: Nuk jam e martuar por marrëzisht e dashuruar

Këngëtarja Adele po flet sinqerisht për jetën e saj personale dhe familjare në një kopertinë të re për numrin e shtatorit të revistës Elle, transmeton Gazeta10.

Në të, ajo zbuloi se është kokë e këmbë e dashuruar me të dashurin e saj dhe gjithashtu do të donte të kishte më shumë fëmijë, pasi të siguronte suksesin e rezidencës së saj në Las Vegas më vonë këtë vit.

15-herë fituesja e Grammy tha se “absolutisht” dëshiron të martohet përsëri, por hodhi poshtë thashethemet se ajo është fejuar apo e martuar me të dashurin e saj prej një viti, agjentin sportiv Rich Paul.

“Nuk kam qenë kurrë e dashuruar kështu. Jam e fiksuar pas tij”, tha ajo për Elle.

“Unë nuk jam e martuar,” vazhdoi ajo. “Unë jam thjesht në loooove! Unë jam i lumtur si do të jem ndonjëherë. Unë gjithashtu mund të jem i martuar.”

Elle raporton se Adele, 34, dhe Paul, 40, kishin qenë miq për vite, por lidhja e tyre u bë romantike në vitin 2021. Çifti thuhet se po rinovojnë shtëpinë e tyre së bashku me një familje të përzier në mendje.

“Unë patjetër dua më shumë fëmijë”, tha Adele për Elle. “Unë jam një shtëpiake dhe jam një matriark, dhe një jetë e qëndrueshme më ndihmon me muzikën time. Por tani, gjithçka që kam në tru është Vegasi. Unë dua ta përballoj.”

Adele tashmë është nënë e 9-vjeçarit Angelo, të cilin e ndan me ish-bashkëshortin e saj, Simon Konecki. Çifti u nda në vitin 2019 dhe u divorcua në vitin 2021. / Gazeta10

NË FOKUS

Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
Shala- Kerstiqi
Përplasen Kërstiqi dhe Shala- “Kurrë mos e harro që jam serb e që e pranoj realitetin e Kosovës”
336524107_3440503419558543_7262121772771312521_n
Reagon Halil Kastrati: Djali im është mirë e shëndoshë
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë
335745736_770412834416604_1430752914861605177_n
Dialogu apo Big Brother, qytetarët befasojnë në sondazhin e Emisionit të Mëngjesit (VIDEO)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
336267086_595735819249913_2802709335561007739_n
Emocionuese, shqiptari nga Kosova - pilot i Forcave Ajrore Amerikane (Video)