Gazeta10

Adelina Ismajli dhe Sabri Fejzullahu vijnë së shpejti me një këngë

Këngëtarja Adelina Ismajli ka bërë të ditur se është duke punuar në një projekt të ri muzikor.

E këtu bëhet fjalë për një bashkëpunim me këngëtarin Sabri Fejzullahu.

Artistja kosovare e ka shpërndarë një fotografi në rrjetin social Instagram duke e ndarë pamje nga videoklipi.

“Së shpejti” ka shkruar Ismajli, duke i bashkangjitur në publikim të gjithë bashkëpunëtorët e këtij projekti.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë