Gazeta10

Ajri i ndotur sot në Prishtinë, IKSHPK del me disa rekomandime të rëndësishëm

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se sot ajri nuk është i shëndetshëm për personat e ndjeshëm dhe me sëmundje kronike.

IKSHPK ka bërë thirrje që këta persona të qëndrojnë në shtëpi, derisa ka bërë edhe disa rekomandime që mund t’i lexoni më poshtë.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?