Gazeta10

Aktori i “Twilight” bëhet baba për herë të dytë

Aktori i famshëm amerikan, Kellan Lutz, është bërë baba për herë të dytë.

Këtë e ka konfirmuar vetë aktori përmes rrjeteve sociale, raporton Gazeta10.


Foshnja e tyre e gjinisë mashkullore erdhi në jetë gjegjësisht më 10 gusht.


Po ashtu thuhet se foshnja dhe bashkëshortja e Lutz janë në gjendje të mirë shëndetësore.


“Faleminderit për të gjithë dashurinë dhe lutjet. Shumë e bekuar dhe nuk mund të besoj që Zoti na ka dhënë një tjetër dhuratë të çmueshme”.


Dyshja njoftuan në shkurt se vajza e tyre njëvjeçare, Ashtyn, do të bëhej së shpejti me një vëlla.


Kellan ka qenë më i njohur për publikun që nga përfshirja e tij në sagën “Twilight”. /Gazeta10

NË FOKUS

Screen Shot 2023-09-24 at 11.03
Ekskluzive: 30 sulmues të armatosur ndodhen në afërsi të Manastrit të Banjskës, janë të rrethuar nga Policia
384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Screenshot 2023-09-24 132428
“Mos të na i përdorë uniformat tona në veri” - Familja e policit të vrarë thirrje Kurtit
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
383072193_259112830440585_2639986133695545815_n
“Të tmerruar e të vjedhur” – Pelegrinët rrëfejnë sjelljen e terroristëve serbë në Manastir
Nexhi Ahmeti
Sulmoi rëndë mediat, Ahmeti i kundërpërgjigjet Nexhmedin Spahiut: Çmenduri, ke humbur arsyen
382420088_173221512426021_4282565184366915677_n-1-1
Pamje+18:Del pamja e njërit prej sulmuesve të vrarë në veri
IMG_2838
Po flasin rusisht: Del audioinqizimi brenda manastirit në veri