Gazeta10

Ambientet e reja të Kanal10, flet arkitekti Genc Gafuri 

Në pjesën e parë të emisionit “Politiko me Kushtrim Sadikun”, autori i emisionit zhvilloi një intervistë me arkitektin e objektit të ri të Kanal10, Genc Gafurin.

Sadiku së bashku me Gafurin shfaqen ambienteve të reja të Kanal10, transmeton Gazeta10.

Gafuri tha se dizajni që është përdorë në objektin e ri të mediumit, hynë në kategorinë e arkitekturës industriale, duke treguar kështu më tej në detaje për dizajnet e secilës pjesë së objektit.

Ai më tej ka treguar se nga 2650 metra katror që i ka i gjithë objekti, 1050 metra katror janë të destinuara për studio./Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë