Gazeta10

Ardian Ismajli shënon autogol për Empolin, Napoli në epërsi

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Empoli dhe Napoli, goli është shënua në minutën e 17-të, raporton Gazeta10.

Mbrojtësi i Kombëtarës shqiptare, Ardian Ismajli ka shënuar autogol pas një aksioni që ka pasur Napoli.

Por Napoli nuk ka mbetur vetëm me këtë gol pasi që edhe sulmuesi i Empoli, Victor Osmhen ka goditur portën e Napolit në minutën e 28-të të ndeshjes, rezultati i ndeshjes deri me tani është 2-0 për Empol-in./Gazeta10

NË FOKUS

image-78
Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar
LAJMI-I-FUNDIT
Pamje shokuese teksa një burrë e rrah brutalisht një grua në Prizren
mirlind
Federata e Maqedonisë së Veriut reagon ndaj Mirlind Dakut: Kërko falje publike
cikloni
Cikloni në Itali, stuhitë afrohen në Ballkan dhe pastaj edhe në Kosovë
mjek-730x440-1-600x360-1
Vdes mjeku i njohur
komisiojii
​“Në villën e Radojiçiqit keni pi raki”/ “O zemlak, shefin ta kanë gjete në kipek me BIA-në” – Eskalon debati në Komision
5756utyty-1
E bëri shqiponjën para serbëve, UEFA e përjashton gazetarin kosovar
bes
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë