Gazeta10

Arrestohet një person për armëmbajtje pa leje dhe dhunë në familje

Është arrestuar një mashkull kosovar pasi kishte ushtruar dhunë fizike ndaj viktimës femër kosovare dhe se iu është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me gaz, një karikator dhe një fishek me gas nga njësitë policore pasi kanë dalë në vendin e ngjarjes, raporton Gazeta 10.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit i dyshuari u dërgua në mbajtje ndërsa viktima femer kosovare është dërguar për trajtim mjekësor.

ARMËMBAJTJE PA LEJE – DHUNË NË FAMILJE

Prishtinë 14.08.2022-21:30. Është arrestuar një mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte ushtruar dhunë fizike ndaj viktimës femër kosovare e cila është dërguar për trajtim mjekësor. Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes ku kanë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me gaz, një karikator dhe një fishek me gas. Pas intervistimit, me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.”

/Gazeta 10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë