Gazeta10

Artani takon nënën e tij, merr surprizë emocionuse

Finalisti Artani sonte është surprizuar për herë të parë nga nëna e tij, raporton Gazeta10.

 Artanit i ka ardh në vizitë nëna e cila ishte tejet e emocionuar për takimin me djalin e saj.

Artani përveq se u taku me nënën e tij ai pa edhe një video ku në ate video kishte kujtime të vjetëra me babin e tij apo me ish aktorin e njohur kosovar “Cima”.

Ai u perlotë përderi sa pa këtë video, por surprizat nuk morën fund për të pasi qe Artmotion ka planifikuar një udhëtim për të shikuar më afër një nga ndeshjet e Ligës se Kampionëve. Supriza do marrin edhe banorët tjerë./Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë