Gazeta10

As Benet Becit, as Bardh Spahisë! Qytetari në Shkodër voton për kryebashkiak Luiz Ejllin (FOTO)

Zgjedhjet vendore për 61 bashkitë e vendit u mbajtën 2 ditë më parë dhe kur fokusi duhet të ishte te kandidatët për kryebashkiakë, fenomeni Luiz Ejlli ishte ende aktiv.

Një prej qytetarëve që ishte përballë Benet Becit dhe Bardh Spahisë për drejtimin e bashkisë Shkodër, zgjodhi që të shkruante emrin e artistit që ka thyer rekorde shikueshmërie.

Me shkronja të mëdha ka shkuajtur Luiz dhe ka vënë X duke pretenduar se votën për kryebashkiak ia jep atij./Gazeta10

NË FOKUS

IMG_1587
Kurti dhe Sveçla non grata – Sanksionet amerikane, Euronews Albania siguron dokumentin e SHBA-ve
Aksident
Pamje nga momenti i aksidentit të rëndë ku humbi jetën i riu në Skenderaj (VIDEO)
96121685371735-1
Lista Serbe i ka dy kushte për pjesëmarrje në zgjedhjet e ardhshme në veri
albin-kurti-1880x1254-1
Kurti thyen heshtjen, tregon mbështetjen e kujt e ka për ndërhyrjen në veri
351010595_641934294108306_3806447069936236755_n
LAJMI I FUNDIT: Shpërthim i fuqishëm në veri të Mitrovicës
behtiri e matoshi
‘’Mshele atë qene*’’- Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit: Çfarë gjaku ki ti, kallxom?
vvvv
"Mua s'më intereson Serbia, jam kosovar sikur ju" - Kërstiq me tone të ashpëra ndaj Mujës
kushtrimi
Sadiku për deklaratat e Escobarit: Nëse Kurti s’vepron, pritet gjithçka - përfshirë edhe rrëzimin e tij