Gazeta10

Auto Mita shënon 5:0 në Kampionatin Evropian!

Në kohën kur zemrat e të gjithë evropianëve rrahin për Kampionatin Evropian të Futbollit, Auto Mita ka vendosur të sjellë një fushatë të jashtëzakonshme për të gjithë dashamirësit e makinave dhe sportit.

Pavarësisht se çfarë ndodh në fushën e blertë, me Auto Mita ju do të dilni gjithmonë fitues me rezultat 5:0.

Çfarë do të thotë rezultati 5:0?

Fushata e Auto Mita fitues i të cilit do të jeni ju me rezultat “5:0″, përfshin pesë përfitime të veçanta, që do të bëjnë blerjen tuaj një përvojë të paharrueshme dhe fituese. 

Ja cilat janë këto përfitime:

– 100% financim pa pjesëmarrje me interes 4.68%

Auto Mita ju ofron mundësinë për të financuar 100% makinën tuaj të ëndrrave me një interes të jashtëzakonshëm prej vetëm 4.68%. Kjo është një mundësi që nuk duhet humbur!

– 5 vjet asistencë rrugore

Ndiheni të sigurtë në çdo udhëtim me asistencën rrugore ditë e natë nga Auto Mita për plot 5 vjet. Çfarëdo që të ndodhë, ata janë aty për ju.

– Kasko falas vitin e parë

Sigurimi i makinës tuaj është thelbësor, prandaj Auto Mita ju ofron Kasko falas për vitin e parë. Pa shqetësime shtesë, vetëm kënaqësi në rrugë.

– Deri në 6,000€ zbritje në makinat

Kurseni deri në 6,000€ me mbi 6 lloje të ndryshme të makinave që janë pjesë e zbritjes vetëm për ju. Kjo zbritje e jashtëzakonshme është mundësia ideale për të bërë një investim të zgjuar që do të jeni falënderues për të tërë jetën.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur