Gazeta10

Begaj viziton trupat shqiptare të KFOR-it në Kosovë

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj ka vizituar të martën trupat shqiptare që operojnë në kuadër të KFOR-it në Kosovë, shkruan Gazeta10.

Kjo vizitë e Begajt, vjen pas takimeve të shumta me krerët e shtetit në një vizitë të parën zyrtare dy ditore, të presidentit që nga marrja e detyrës së tij. /Gazeta10

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë