Gazeta10

Benzema: Mendoj për Topin e Artë, sa vjen i afrohem edhe më shumë

Sulmuesi i Real Madrird, Karim Benzem, dha një intervistë për “Esquire Middle East” dhe raportoi për “Sportweek”.

“Unë mendoj për Topin e Artë, është normale. Këto janë gjëra të rëndësishme për lojtarët. Do të vijë nëse bëj gjëra pozitive me ekipin tim. Dhe çdo herë është e njëjta gjë, gjithmonë afrohem pak më shumë.

Vitin e kaluar përfundova në vendin e katërt, nuk isha larg. Këtë vit u ngjita pak më shumë, fitova trofe me ekipin.

Tashmë mendoj se jam bërë sulmuesi që gjithmonë që kam dëshiruar të jem, shpresoj ta fitoj këtë vit trofeun e Topit të Artë”, është shprehur sulmuesi francez.

NË FOKUS

Screen Shot 2023-09-24 at 11.03
Ekskluzive: 30 sulmues të armatosur ndodhen në afërsi të Manastrit të Banjskës, janë të rrethuar nga Policia
384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Screenshot 2023-09-24 132428
“Mos të na i përdorë uniformat tona në veri” - Familja e policit të vrarë thirrje Kurtit
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
383072193_259112830440585_2639986133695545815_n
“Të tmerruar e të vjedhur” – Pelegrinët rrëfejnë sjelljen e terroristëve serbë në Manastir
Nexhi Ahmeti
Sulmoi rëndë mediat, Ahmeti i kundërpërgjigjet Nexhmedin Spahiut: Çmenduri, ke humbur arsyen
382420088_173221512426021_4282565184366915677_n-1-1
Pamje+18:Del pamja e njërit prej sulmuesve të vrarë në veri
IMG_2838
Po flasin rusisht: Del audioinqizimi brenda manastirit në veri