Gazeta10

Berisha i Dardanëve: “Kosova po funksionon pa Rugovën, Thaçin, Veselin e Vokrrin..”

Në emisionin “Politiko me Kushtrim Sadikun”, përfaqësuesi i “Dardanëve” Lulzim Berisha është përplasur me panelistin Kujtim Zebica të cilit i ka thënë se ai ka zero kontribut për Kosovën.

Përplasja e ashpër u shkaktua kur Zebica tha që fajtor është piramida e federatës dhe jo trajneri.

“Ti i përdor njerëzit e tu me te ftu në studio televizive dhe flet koti”, i tha Berisha, Zebicës.

Berisha ka akuzuar Zebicën që bashkë me analistë tjerë kanë kontribuar në reduktimin e numrit të tifozëve në ndeshje përmes kritikave të tyre të pabaza në studio televizive. /Gazeta10/

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat