Gazeta10

Berisha: Kur e mban vetvetën të rregullume e ki edhe pozitivitetin më të mirë

Në emisionin “Dita e re” ne pjesën e këndit të debatit , sot bashkë me musafirët dhe me panelistës është diskutuar se “a ka moshë kujdesi ndaj vetës”, raporton Gazeta10.

Sevdije Berisha mjekja popullore poashtu është shprehur se ajo edhe pse në një moshë të konsiderueshme ende e mbanë vetën dhe përkujdeset për vete.

Tutje ajo është shprehur se të mbajëm vetën të rregulluar kemi një pozitivitet më të mirë.

“Kur ta mbajshë vetëvetën vet e nin atë pozitivitetin në organizëm edhe vetëbesimin e ki më të madhe, edhe unë për veti në spital jam kanë edhe skom mujt bile buzët pa i ly”, ka thënë ajo./Gazeta10/

NË FOKUS

valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët