Gazeta10

“Brushed Up”, trendi i ri i vetullave që provoi edhe Hailey Bieber

Ndërsa në të kaluarën as që dëshironit t’i mbanit në mend fotot që i kishit bërë vetullave tuaja, tani trendet kanë ndryshuar shumë.

Vetullat tani zënë një vend të rëndësishëm në rutinën tonë të kujdesit. Ka shumë trajtime dhe ju mund të zgjidhni atë që ju pëlqen, raporton Gazeta10.

Vetullat me push janë “të nxehta” këtë vit dhe sigurisht, të famshmit e dinë këtë. Hailey Bieber ka postuar një foto që na ka bërë të qëndrojmë në vetullat e saj.

Shohim që janë krehur, të kombinuara me shkëlqimin dhe fytyrën e thjeshtë pa grim veror, ato janë shumë mbresëlënëse.

Laminimi i vetullave është një procedurë e specializuar që do t’ju japë një rezultat gjysmë të përhershëm. Nëse dëshironi ta provoni vetëm në shtëpi, mund ta bëni me 3 produkte.

Me pak laps, një krehër vetullash dhe një rimel do ta arrini shumë lehtë. Plotësoni boshllëqet me laps, më pas me krehër i krehni lart dhe me rimelin e vetullave mund të jepni ngjyrë dhe drejtim lart. /Gazeta10

NË FOKUS

bruno
Bruno plas 'bombën': Të gjithë banorët në Big Brother Vip Kosova, janë paguar
plagosje
Këta janë dy personat e plagosur sonte në Prishtinë
foto
Dalin pamjet e vjedhjes së makinës së kosovarit në Tale të Lezhës në vitin 2020 (VIDEO)
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
Screen Shot 2023-03-29 at 6.12
EKSKLUZIVE: Skena politike në ethe, vendimi i Kushtetueses mund ta rrëzojë presidenten
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic