Gazeta10

BTS’ Jungkook lanson një teaser misterioz, i reagojnë fansat

Jungkook i BTS ndau të enjten një foto misterioze të tij në Twitter ku ka çuar në spekulime se këngëtari i K-pop-it po përgatitet për një projekt të ri, shkruan IB Times, transmeton Gazeta 10.

Ishte thjesht me mbishkrimin, “Me, Myself, and Jung Kook.”e promovuar me dy hashtag: “Photo_Folio” dhe “Editor_JK”.

Fansat spekuluan se kjo mund të jetë një për një projekt të ardhshëm nga anëtari 24-vjeçar i BTS./Gazeta 10

NË FOKUS

Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
Shala- Kerstiqi
Përplasen Kërstiqi dhe Shala- “Kurrë mos e harro që jam serb e që e pranoj realitetin e Kosovës”
336524107_3440503419558543_7262121772771312521_n
Reagon Halil Kastrati: Djali im është mirë e shëndoshë
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë
335745736_770412834416604_1430752914861605177_n
Dialogu apo Big Brother, qytetarët befasojnë në sondazhin e Emisionit të Mëngjesit (VIDEO)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
336267086_595735819249913_2802709335561007739_n
Emocionuese, shqiptari nga Kosova - pilot i Forcave Ajrore Amerikane (Video)