Gazeta10

BTS’ Jungkook lanson një teaser misterioz, i reagojnë fansat

Jungkook i BTS ndau të enjten një foto misterioze të tij në Twitter ku ka çuar në spekulime se këngëtari i K-pop-it po përgatitet për një projekt të ri, shkruan IB Times, transmeton Gazeta 10.

Ishte thjesht me mbishkrimin, “Me, Myself, and Jung Kook.”e promovuar me dy hashtag: “Photo_Folio” dhe “Editor_JK”.

Fansat spekuluan se kjo mund të jetë një për një projekt të ardhshëm nga anëtari 24-vjeçar i BTS./Gazeta 10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?