Gazeta10

Chelsea luan “tenis” me Evertonin, Palmer realizon “Poker”

 Chelsea ka shënuar fitore bindëse në javën e 33-të të Premierligës angleze.


Blutë e Londrës shënuan fitore bindëse ndaj Evertonit në “Stamford Bridge”, me rezultat 6-0.

Në këtë ndeshje shkëlqeu Cole Palmer, i cili realizoi katër gola (13′, 18′ 29′ dhe 64′)

Dy golat e tjerë u shënuan nga Jeckson në minutën e 44-të dhe Alifie Gilchrist në minutën e 90-të.

Me këtë fitore Chelsea shkon në kuotën e 47 pikëve dhe renditet në vendin e nëntë, ndërsa Evertoni ka 27 pikë duke u renditur në vendin e 16-të.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?
fatonii
Mediat serbe nxjerrin një video, pretendojnë se Faton Hajrizi vodhi një biçikletë në Lloznicë para se të vritej