Gazeta10

Çollaku drejtuar Dugollit: Për Zajednicë s’ka ndërru qëndrim SHBA-ja, por LVV-ja edhe pikë

Në emisionin “Politiko”, në Kanal10, debatet sot nuk kanë të ndalur paralajmërimet të cilat ka bërë kryeministri Kurti këtë javë.

Një përplasje e fort ka ndodhur në mes komentatorit politik Ardian Çollakut dhe deputetit të LVV-së Enver Dugollit , ku Çollaku i’u është drejtuar deputetit se SHBA-ja nuk ka ndërruar qëndrim për Zajednicën por LVV-ja.

“Dugolli Amerika kurr nuk ka ndërruar qëndrim për Zajednicë, ka ndërruar Albin Kurti dhe  LVV-ja edhe pikë”, ka thënë Çollaku.

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa