Gazeta10

COVDI-19, raporti i fundit, asnjë i vdekur dhe 413 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin e fundit për gjendjen me COVID-19 në Kosovë, ku janë regjistruar 413 raste të reja e asnjë i vdekur, raporton Gazeta10.

Në bazë të njoftimit të tyre, ka pasur 67 vaksinime.

Tutje, në njoftim bëhet e ditur për 331 pacientë të shëruar.

Numri i raste aktive ka shkuar në 5.732.

Këtu keni tabelën me të dhëna të plota dhe të detajuara:

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë