Gazeta10

Crystal Palace e shkarkon Patrick Vieiran

Crystal Palace ka njoftuar të premten se ka ndarë rrugët me Patrick Vieiran, me “Shqiponjat” që e gjejnë vetën 3 pikë larg zonës së rrezikshme.

Kjo pozitë në tabelë e Crystal Palace vie pasi këta të fundit nuk arritën të fitojnë në 12 ndeshje radhazi, me Palace që janë pa fitore në vitin 2023.

Patrick Vieira u shkarkua nga posti i trajnerit pas dy vitesh në stolin e klubit nga Londra jugore.

Francezi ishte caktuar si trajneri i “Shqiponjave” në vitin 2021, atëbotë zëvendësonte trajnerin anglez, Roy Hodgson.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë