Gazeta10

Dafina Zeqiri “martohet” me një fanse 

Sezoni veror është tejet voluminoz me mbrëmje muzikore për artistët shqiptarë. Një nga artistet më të kërkuara në trojet shqiptare, është padyshim Dafina Zeqiri.

Këngëtarja vazhdimisht në rrjetin social Instagram, ripublikon video nga koncertet që mbanë, kështu duke u treguar e afërt me fansat e saj. Një gjë të tillë, e ka bërë edhe sot, kur ka shpërndarë një video të një fanseje, e cila ia ka dhuruar mbrëmë një unazë. 

“U martuam zyrtarisht, e dashur”, ka shkruar artistja mbi videon. 

Video është bërë virale, duke u shpërndarë kështu në të gjitha rrjetet sociale. 

Krahas mbrëmjeve muzikore, Dafina Zeqiri, është tejet aktive edhe në lansimin e projekteve të reja muzikore. “Dhimbje dhimbje”, është kënga e fundit e publikuar e artistes e shoqëruar me videoklip, e cila numëron mbi katër milionë klikime në kanalin Youtube. /Gazeta10

NË FOKUS

Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
Shala- Kerstiqi
Përplasen Kërstiqi dhe Shala- “Kurrë mos e harro që jam serb e që e pranoj realitetin e Kosovës”
336524107_3440503419558543_7262121772771312521_n
Reagon Halil Kastrati: Djali im është mirë e shëndoshë
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
335745736_770412834416604_1430752914861605177_n
Dialogu apo Big Brother, qytetarët befasojnë në sondazhin e Emisionit të Mëngjesit (VIDEO)
336267086_595735819249913_2802709335561007739_n
Emocionuese, shqiptari nga Kosova - pilot i Forcave Ajrore Amerikane (Video)