Gazeta10

‘Dje në Konventë ishin 6 mijë pjesëmarrës’, Abdixhiku ju kërkon mbi 2 mijë të tjerë qe mbetën jashtë

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku ka falënderuar gjithë pjesëmarrësit në Koventën e partisë që ai drejton, të mbajtur ditën e djeshme.

Përmes një postimi të bërë në Facebook, kreu i LDK-së ka thënë se të pranishëm ishin 6 mijë pjesëmarrës, ndërsa bën të ditur se 2 mijë të tjerë mbetën jashtë, raporton gazeta10.

Njoftimi i plotë:

Ju faleminderit të 6000 pjesëmarrësve në Konventë; e ndjesë për 2000 të tjerë që na mbetën jashtë. 🔥

Sallë më të madhe nuk kishim; por masoviteti juaj, thirrjet tuaja, brenda e jashtë, na dha forcë për ecjen para.

19 nëntori shënon nisjen drejt rikthimit tonë të madh.

Lidhja është e fortë! ✌️

NË FOKUS

gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
naim murseli
“Dy ditë besë” - Familja Ademaj i jep besë familjes Murseli
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
407385529_222349917549408_8629165754259080005_n
Naim Murseli dhe Liridona që u vra pardje, kishin aplikuar për divorc në vitin 2019, por çështja s’kishte marrë epilog
Screenshot 2023-11-30 205524
Visar Duriqi: Grupi që kreu grabitjen në Suharekë është një grup i organizuar kriminal
liridonaa
Familja e Naim Murselit anulon të pamën për Liridona Murselin