Gazeta10

“Do t’i hajë krejt” – Edona akoma e revoltuar me banorët pas nominimeve

Pasi u nominua mbrëmë në Big Brother Vip Kosova, konkurrentja Edona po vazhdon të jetë e mllefosur me banorët.

Ajo është shprehur e revoltuar ndaj të gjithë atyre banorëve që ajo priste ta shpëtonin nga nominimi.

“Ko me iu hongër krejtve”, u ka thënë ajo banorëve.

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
azemio
A po lind çifti i parë në BBVK? Përqafime e puthje mes Albës dhe Azemit
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa
SUHAREKE-600x360-1
Deklarohet prokurorja: Të arrestuarit i ndihmuan 4 të dyshuarit ta përgatisin grabitjen në Suharekë
nexhmedin
Nexhmedin Spahiu: Ishalla s’çmenden televizionet me e shfaq sërish filmin “Nëntori i dytë”
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)