Gazeta10

Dramë e përgjakshme në Serbi: Djali sulmon me sëpatë nënën dhe babanë, i moshuari në rrezik për jetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Svojnovo afër Paraqinit në Serbi, ku një person dyshohet se ka sulmuar me sëpatë prindërit e tij të moshuar, raporton Gazeta Sinjali.

Siç raporton mediumi serb ‘Blic’, i dyshuari ka goditur me sëpatë në kokë babanë e tij, duke i shkaktuar atij lëndime të rënda, teksa prerje në fytyrë mori edhe nëna.

77-vjeçari është dërguar me urgjencë në spital dhe sipas informacioneve të para është në gjendje kritike dhe në rrezik për jetën.

Ndërkohë Policia ka arrestuar 44-vjeçarin dhe i njëjti është dërguar në stacion policor.

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat