Gazeta10

Dybala mund të zyrtarizohet tek Interi të mërkurën, Juvja dhe më pranë Di Marias

dybala

Paulo Dybala është gjithnjë e më pranë firmës me skuadrën e Interit. Klubi zikaltër vijon negociatat me përfaqësuesit e sulmuesit dhe marrëveshja duket fare pranë.

Interi i ka ofruar kontratë 4-vjeçare me rrogë 6 milionë euro neto në sezon, plus bonuse me të cilat paga kap kuotën e 7 milionë eurove. Dita e mërkurë mund do të jetë dita vendimtare për finalizimin e akordit.

Angel Di Maria duket se nuk do të transferohet te Barcelona. Problemet e mëdha ekonomike të klubit katalanas, e bëjnë të pamundur që ata të afrojnë yllin argjentinas. Alternativa më e mirë e Di Marias mbetet Juventusi. Te bardhezinjtë, ai do të përfitonte 7 milionë në sezon.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë