Gazeta10

E bëri shqiponjën para serbëve, UEFA e përjashton gazetarin kosovar

Arlind Sadikut i është marrë akreditimi nga UEFA për të përcjellur ndeshjet e Euro 2024.

Ky vendim është marrë pasi Sadiku ka bërë shqiponjën para publikut serb në ndeshjen ndaj Anglisë.

Gazetari i Klan Kosovës tani e tutje nuk do të ketë autorizim për të raportuar brenda stadiumeve në Gjermani gjatë këtij Kampionati Evropian.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?