Gazeta10

E dhimbshme/ Kjo është gruaja që u gjet pa shenja jete në banesën e saj në Lipjan

Një grua është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në Lipjan.

Bëhet fjalë për Hyrije Bajrami, e cila jetonte në Gjermani, por kishte ardhur së bashku me familjen e saj për pushime në Kosovë.

Rastin e vdekjes e ka konfirmuar kunati i të ndjerës.

“Ju njoftojmë se  sot pas një sëmundje të shpejtë vdiç Hyrije Bajrami, (gruaja e vëllaut, Ganiut)duke na lënë thellë të piklluar!

Për kohën e varrimit ju njoftojmë me kohë.

Me dhembje, familja Bajrami!”, ka shkruar Avni Bajrami, kunati i së ndjerës, raporton Gazeta10.

Edhe policia ka raportuar për vdekjen e gruas.

“Raportohet se në banesën e saj është gjetur pa shenja jete viktima femër kosovare”.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion. /GAZETA10/

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?